Společnost KAM MEDIA s.r.o. je pod značkou KAM PHONE a KAM SMS oprávněna poskytovat veřejně dostupné služby elektronických komunikací (veřejně dostupné telefonní služby a služby přenosu dat) dle osvědčení Českého telekomunikačního úřadu č. 3812 ze dne 30.06.2014, pod č.j. ČTÚ-41 988/2014-631.

Také porovozujeme portál KamDoMěsta.cz. Díky této činnosti se naši zástupci denně potkávají s malými a středními podnikateli. Z těchto obchodních schůzek vznikají podněty a potřeby našich zákazníků, kterým umíme naslouchat. Na základě těchto podnětů pak pečlivě vybíráme produkty a služby, které můžeme našim zákazníkům poskytnout za výhodnějších podmínek a přímo na míru. Takovými produkty mohou být platební terminály, pokladní systémy, věrnostní programy a jiné.

Společnost KAM MEDIA s.r.o. je dále partnerem nákupního společenství Cashback World a pro všechny členy proto nabízí volání SMS, internet a propagaci za ještě výhodnější ceny. V případě, že jste členem společnosti Cashback World, vyplňte vaše členské číslo před dokončením jakékoliv objednávky u nás a připíšeme vám členské výhody. Navíc vám členské výhody budeme načítat i za každé dobití vaší karty, nebo úhradu FA za paušální služby. V případě, že členem nejste a chcete se o členství i výhodách dozvědět víc, neváhejte nás kontaktovat.